Körjournalen även som e-tidning

Nu finns Kyrkokörjournalen även som e-tidning. Nummer 5 av tidningen publiceras tisdag 24 oktober, samma utgivningsdag som papperstidningen. I det digitala arkivet, som prenumeranter också får tillgång till, finns alla tidningar från och med nummer 4 år 2021. Till e-tidningen

Du som redan har en prenumeration på papperstidningen behöver veta ditt kundnummer för att kunna logga in. Hör av dig till oss på adressen nedan om du inte hittar det, så hjälper vi dig!

Välkommen att prenumerera! Det finns flera olika sätt att få tillgång till Kyrkokörjournalen: 
Årsprenumeration på papperstidning och e-tidning med tillgång till hela det digitala arkivet 190 kronor
Årsprenumeration på enbart e-tidning med tillgång till arkivet 170 kronor
Månadsprenumeration på e-tidning med tillgång till arkivet 40 kronor
Lösnummer av papperstidningen 40 kronor

Beställ din prenumeration genom att skriva till bestallning@sjungikyrkan.nu

Det ges grupprabatt på fler än sex tidningar med gemensam fakturaadress. Läs mer här

Du som redan har en prenumeration på papperstidningen behöver veta ditt kundnummer för att kunna logga in. Hör av dig till oss så hjälper vi dig! 

2023-10-23
Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.