Erbjudande på Kyrkokörjournalen

Teckna minst 1 ny årsprenumeration på Kyrkokörjournalen så får hela kören nästa nummer som utkommer 31 augusti helt gratis (max 25 personer). Ett extra tjockt nummer utlovas! Skicka din beställning med adresslista senast 17 augusti till bestallning@sjungikyrkan.nu. En årsprenumeration, 6 nummer, kostar 190 kr. Erbjudandet gäller endast nya prenumeranter.

Under 2021 är det psalmtema i tidningen hela året. Många människor som arbetar med psalmer på olika sätt intervjuas, nya psalmtexter publiceras, det finns läs- och lyssningstips, en historisk psalmodyssé, läsarnas favoritpsalmer utses med mera. Chansen finns fortfarande att ta del av hela årets utgivning. Det går att köpa nummer 1-3 för bara 5 kr styck plus porto!

Så passa på att ge körmedlemmarna både en sommargåva och en gåva vid höstenst terminsstart.

2021-05-10
Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.